Izdzēsu pamatsveiciena tekstu. :)) Bet par turpmāko viedo manis aprakstu es vēl pakalšu plānus. Lai būtu smuki un tā …

Upd.

Šeit nekad nebūs apskati par jaunām mantām un ietaisēm, IT jaunumiem un politiku, plikiem sievišķiem un kuriozām bildēm. Tikai mantiņas, kas skar manu prātu. Tīrs garastāvokļa burtu virknējums un daži apcerīgi, saliktos, paplašinātos teikumos veikti domu gājieni, veltīti vairāk sev nekā maniem mīļajiem. Dažas manis izmocītas bildes ar lielo, lempīgo četrsimtnieku. Un, protams, neiztrūkstošas piezīmes par paviršo.

Jautāsiet, ko ta es dara? Hmm. Gadus piecpadsmit pelna iztiku ar sietspiedi. Tas ir tīri dzīvesveids kā tāds. Līdzīgi kā bohēmisti, kuri pavada laiku laiskās sarunās, izčibinot alkoholisko dzērienu krātuves un kaļot plānus par viedām lietām. Tikai vairāk tendēts uz roku darbu. Pliks vidusslānis. Uzreiz bildīšu, – ar esošo profesiju nevar ne māju celt, ne mašīnas pirkt un vispābā pelnīt rubļus kā tādus. Šeit. Ibo roku darbs pie mums ir lētāks nekā konveijers.

Ar galvu nedraudzējos kā tādu, nerunājot par nekustamo īpašumu lietām un grāmatvedību. Intensīvi lietoju grādīgos dzērienus. Stipri vairāk par vidusmēra, valsts un veselo nomirt gribošo noteiktām normām. Kūpinu bezjēgā.

Kaukātā.

Advertisements

Viena atbilde to “Par”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s