Mīlīši, visu šo laiku biju dikti aizņemts ar miļļjonnij zakaz pagatavošanu. Nebija ne spēki, ne gribas virknēt burtus slaidās rindās un praktiskos krāvumos. Sanāca 10+ dienas 2000 gab. LG uzlīmes 350 x 200 mm trijās krāsās. Besis nomocīja un radās slēpta nepatika pret darbu kā tādu. 🙂 Bet nu neko. Savācāmies, lūpas uzkrāsojām un soļojām pretim dzīves everģēlībām. Jāsagaida tik saldkaislā īsziņa par bankas darījumu. 😛

Āā, piebildīšu, ka radīšanas procesā tika izlietoti pārdesmit litri visvisādas reibinošās dziras, pārdesmit pakas ar smēķiem, kā arī personīgais bioritms nokauts bez žēlastības līdz pat bezjēgai.

Rīt, t.i. ceturtajā nedēļas dienā, jāpadara divi pēdējie darbi – jāsamet makets apstiprināšanai/drukai weledai un vēl simts uzlīmes LG 2+0. Un tad mīkstu krānu, sakairinātu sirdi, atkailinātu dvēseli, doties mājapussy, pabeigt krāmēt apģērba gabalus un piektdien pa dienas vidu mesties iksezonas skarbo latviešu braucienā padzerties schnapi/copēt uz tuvajām Ālandu salām. Precīzāk Kumlinges apkārtni. Plus vēl jāpaņem viens, jauns kāts un melnie, labie, kaltie āķi.

Advertisements