Es, protams, saprotu , teiksim, visa jūsu adobes pulciņa piekritēju domas un laika gaitā izveidojušamies stereotipus un subjektīvos viedokļus. Attiecībā daparjebko, kas attiecas uz adobi. Lepnumu jums nenoskaust. Gadus piecus liku darbus korelī, sūtīju imidžseterim, darbi drukājās uz nebēdu, bilde kā monitorā un viss uz urrā. Jā, pašreiz ir zināmas problēmas ar darbu sagatavošanu tieši pašai mašīnai. Atzīstu. Jā, ir doma uzmest lūpu un paskatīties, pamācīties kā to dara ilustrātors. Jā, bija errors failu nesaderības pēc. Jā, pajemšu grāmatiņu palasīt un mēģināt iebraukāt, sākt mācīties ilustrātoru. Tas viss ir ok. To do sarakstā.

Bet, pļja, nu šito atklāto ņirgāšanos un korelistu nozākāšanu savā lapā Mr. Šulc, nebiju gaidījis …  ehh …

Ar skepsi izturamies pret flash lietošanu tur, kur tas nav nepieciešams, CorelDraw, Ajax sadzīvē un internetā, jebkāda mēroga autoritātēm, reglamentētu darba laiku, sapulcēm, kurās piedalās vairāk par vienu dalībnieku no katras iesaistītās puses.

Avoc.

P.S. Tas nemazinās manu slēpto vēlmi ieskatīties ik brīdi tavā lapā un izburtot jauko, kārtējo domu un teikumu salikumu. 😛

sulc.jpg

Advertisements